Orhanlı - İSTANBUL+90 212 854 18 86

More Website Templates @ TemplateMonster.com. November12, 2012!

Kalite Politikamız

Görüntur Lojistik olarak şehirlerarası yük-eşya taşımalarınızda; yüklerinizin, eşyalarınızın, gönderilen her türlü yük'ün büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşımasına özen gösteriyoruz.

Taşımacılık alanında her zaman en güvenilir ve seri ulaşım kanallarıyla geliştirerek, her bir gönderinin denetimini anında sağlamak ve teslim bilgisi sunmak

Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.

Değerlerimiz

Araç filosu sayesinde, Türkiye’nin her noktasından düzenli olarak günlük Kamyon/TIR Nakliyeleri ile talepleri sorunsuz olarak karşılamaktadır.

Hedeflerimiz

Şirketimiz, mevcut taşımacılık çözümlerini incelerken en iyi nakliye metodunu kullanmakta, ihtiyaçlara göre farklı çözümlerin farklı firmalar için en iyi seçenek olduğunu bilmektedir.

Kalite Politikamız

Taşımacılık alanında her zaman en güvenilir ve seri ulaşım kanallarıyla geliştirerek, her bir gönderinin denetimini anında sağlamak ve teslim bilgisi sunmak. Sorumluluk bilincine ve yüksek motivasyona sahip uzman çalışanlarla, beklentisinin ötesinde memnun olan sadık müşteriler yaratmak.

Her yıl daha da büyümeyi hedefleyen firmamız, ülkemizin en gözde şirketlerinin lojistik anlamında tedarikçisi olup, müşteri yelpazesini sürekli genişletmektedir.

Vizyonumuz

Bölgemizin en teknolojik ve geniş kapsamlı çalışan lider kuruluşu olarak, beklentilerin üzerinde taşımacılık hizmetleri sunmaktır.

Firmamızın vizyonu ve temel amaçları, çağdaş teknolojiden maksimum derecede yararlanılır.

Taşımacılık alanında her zaman

En güvenilir ve seri ulaşım kanallarıyla geliştirerek, her bir gönderinin denetimini anında sağlamak ve teslim bilgisi sunmak.

Detay